Hakkımızda

Biz Kimiz?

ÇAĞRI SMS , kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan bir iletişim platformudur. Sunduğu bütün ürün ve hizmetler, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki 10 yıllık tecrübeye sahip ve uzman ekip tarafından İstanbul'da tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.

ÇAĞRI SMS telekomünikasyon sektöründe düzenleme ve denetleme yetkisi olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilmiştir.

Müşterilerimize Bakışımız.

Müşterilerimizi Hizmetlerimizi Sürdürebilmemizin En Önemli Nedeni Sayarız. Yeni Abone Kazanmamız Yada Kaybetmemizde Onların Büyük Rol Oynadığını Biliriz. Abonelerimizin İhtiyaçlarına Karşı Her Zaman Duyarlı Olur, Doğru Tespitlerle Onlara Gösterdiğimiz Özeni Hissettiririz. Ürünümüzü Veya Hizmetimizi Sattıktan Sonra'da Memnuniyetinin Devam Etmesi İçin Elimizden Geleni Yaparız. Abonelerimizin İhtiyaçlarına Karşı Her Zaman Duyarlı Olur, Doğru Tespitlerle Onlara Gösterdiğimiz Özeni Hissettiririz. Sadece Ürün ve Hizmet Sunmanın Yetmeyeceğini Bilir, Abonelerimize Her Zaman Büyük Bir Saygı Duyarız..

Mutlak ve Sürekli Müşteri Memnuniyeti.

Abonelerimizin Yaşamını Kolaylaştırmak ve Beklentilerini Karşılamak İçin En Üstün ve Mükemmel Hizmeti Vermeyi Amaçlarız. Fark Yaratmak, Büyümek ve Kar Etmek İçin Abone Memnuniyetinin Şart Olduğunu Unutmayız. Hizmet Kalitemizin ve Abonelerimizin Beklentilerini Karşılamanın Ötesinde, Üstün Performans Göstermeyi Hedefleriz. Tüm Abonelerimizin, Koşulsuz Olarak Kaliteli Hizmet Alma Hakkına Sonuna Kadar Saygı Duyarız. İstisnasız Tüm Abonelerimiz Karşısında Hizmet Kalitemizden Taviz Vermemeyi Temel İlke Olarak Benimseriz.